Program InfoFast

Dla kogo jest program InfoFast?

Nasz program dedykowany jest dla każdego, kto myśli o sprzedaży przy użyciu kas fiskalnych, a także dla hurtowników wystawiających tylko FV. Mamy wieloletnie doświadczenie we wielu branżach (m.in. branża mięsna, piekarnicza, chemiczna). Działamy zarówno w dużych sieciach sprzedażowych (ponad 200 sklepów), jak i w pojedynczych sklepach. Oprogramowanie nie jest modułowe i obdarzając nas zaufaniem zyskujesz pełny dostęp do szerokiej funkcjonalności oprogramowania.

 

Co zyskasz wybierając InfoFast?

Wieloletnie doświadczenia w tworzeniu oprogramowania magazynowo-sprzedażowego zostały ukoronowane w naszym najnowszym programie InfoFast, gdzie za główny cel postawiliśmy sobie oszczędność czasu i wygodę pracy na każdym etapie procesu sprzedaży. W takim układzie menadżer może skupić się na zarządzaniu, a sprzedawca na sprzedaży. Głównymi atutami są między innymi:

- Komunikacja kas z serwerem w czasie rzeczywistym. Pozwala to Tobie zarówno na programowanie cen na kasie jak i na odbieranie z nich sprzedaży na bieżąco.

- Bieżące śledzenie marży, narzutu.

- Pełna integracja z systemami zewnętrznymi (EDI).

- Obliczenie kosztu zakupu wg metody FIFO po zaległym wprowadzeniu dostaw.

- Rozbudowany system ustalania cen i cenników.

- Rozliczanie inwentaryzacji.

- Zdalne i proste wprowadzanie dokumentów i zamówień. Sklepy mogą dokonywać swoich zamówień samodzielnie za pomocą naszej aplikacji internetowej.

- System raportowania i generowania wydruków, który możesz dostosowywać i modyfikować wg Twoich potrzeb.

- Możliwość zmiany cen z wyprzedzeniem, do faktycznego wykonania np. w nocy.

- Stały monitoring poprawności odczytu danych wraz z historią połączeń.

Można by wymieniać jeszcze bardzo długo, gdyż program jest stale rozwijany, a my zawsze staramy się słuchać celnych uwag naszych klientów i wdrażać ich pomysły w życie.

 

Jak wygląda wdrażanie programu InfoFast?

Na szczęście żyjemy już w czasach, gdzie nikogo nie trzeba przekonywać, że informatyzacja jakiejkolwiek branży przynosi wymierne korzyści biznesowe. Przy przejściu na system InfoFast problemu nie stanowi zarówno zbudowanie struktury na nowo, jak i przeniesienie danych z innego programu do naszego. Zajmiemy się całym przedsięwzięciem od projektu przez realizacje do szkoleń i bieżącej pomocy po wdrożeniu. Właśnie to ostatnie uważamy za najważniejsze, by nie zostawiać naszych partnerów z nowym „problemem”, a nauczyć Was korzystać z wielu świetnych narzędzi. Zdajemy sobie sprawę, że tego typu zmianom zawsze towarzyszy niepokój, ale my znamy nasz program na wylot i zamierzamy się z Wami tą wiedzą podzielić. Jesteśmy pewni, że takie podejście gwarantuje sukces.


Pod poniższym linkiem znajdują się filmy instruktażowe i prezentacja programu.

https://www.youtube.com/user/infofastPL