Outsourcing IT

Czym jest outsourcing? 

Outsourcing to nic innego jak zlecanie zadań zewnętrznym firmom, które specjalizują się w danej branży. Idea znana już była w roku 1923 kiedy to Henry Ford stwierdził:

„Jeśli jest coś, czego nie potrafimy zrobić wydajniej, taniej i lepiej niż konkurenci, nie ma sensu, żebyśmy to robili i powinniśmy zatrudnić do wykonania tej pracy kogoś, kto zrobi to lepiej niż my” 

 

Jakie korzyści przynosi outsourcing IT?

Niewątpliwym atutem korzystania z outsourcingu IT jest redukcja kosztów wynikająca z braku potrzeby zatrudniania własnego informatyka. Wydatki na IT firm korzystających z outsourcingu stają się przewidywalne i transparentne. Obniżenie Twoich kosztów nie wiąże się tym samym z obniżeniem jakości i bezpieczeństwa usług informatycznych. Zachowujesz dostęp do wysokiej klasy specjalistów i naszej wiedzy, którą ciągle uaktualniamy i pogłębiamy.

 

Co oferujemy?

- Przygotujemy dla Ciebie projekt uwzględniając obecne i przyszłe potrzeby Twojej firmy. 

- Doradzimy w zakresie modernizacji i pomożemy w zakupie nowego sprzętu i oprogramowania. 

- Pomożemy zarówno w zakresie modernizacji istniejącej sieci komputerowej, jak i tworzenia zupełnie nowej sieci.

- Wspomożemy użytkowników w rozwiązywaniu wszystkich bieżących problemów związanych z użytkowaniem komputerów w Twojej firmie. 

- Wdrożymy i wesprzemy Twój personel w zakresie obsługi systemów i programów informatycznych (Windows, Linux, MS Office, OpenOffice).

- Zaprojektujemy dla Ciebie bazę danych MS-SQL. Zadbamy o modernizacje i konserwacje istniejących baz danych. Zadbamy też o regularne tworzenie kopii zapasowych.

- Zabezpieczymy komputery przed wirusami i innym złośliwym oprogramowaniem.