O nas

Firma InfoFast powstała w roku 1995. Wtedy powstało nasze pierwsze oprogramowanie do zarządzania sklepem. Przez wiele lat działalności firmy udało nam się wypracować kompletne rozwiązanie informatyczne dla handlu w dowolnej branży.

Nasze oprogramowanie wciąż jest rozwijane, dzięki czemu rozwijają się też nasi klienci. Mamy za sobą wiele udanych wdrożeń, w tym także w dużych sieciach sprzedażowych złożonych z ponad 100 sklepów. 
  
InfoFast to nie tylko oprogramowanie. Przez lata zbierane doświadczenie w zakresie sieci komputerowych, baz danych SQL czy systemów operacyjnych sprawia, że wybór nas do obsługi informatycznej Twojej firmy to optymalne rozwiązanie. Nasz zespół zawsze chętnie wspiera swoimi umiejętnościami i wiedzą technologiczną, co pozwala Ci zredukować wydatki związane z IT w Twojej firmie. 
  
Nasza firma pomaga wam dostosować bezpieczeństwo danych osobowych wg norm ISO:27001 oraz ISO:27002. Obecnie każda firma w przypadku posiadania i administrowania danymi osobowymi powinna postępować zgodnie z Dyrektywą Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/1148 z dnia 6 lipca 2016r. My pomożemy tak dostroić twoją sieć i komputery, by Twoja firma mogła z łatwością realizować swoją politykę ochrony danych osobowych.
 
Nasz zespół zawsze dołoży wszelkich starań, by wasze problemy były rozwiązane od ręki. Prowadzony przez nas HelpDesk umożliwia ugaszenie większości waszych informatycznych pożarów zdalnie – bez konieczności naszej wizyty.